Baymak klima

Servis Pratik Fatih Kombi & Klima Servisi

ServisPratik Fatih

ServisPratik Fatih Baymak Özel Servisi ilçemizde uzman kadrosuyla 1986 yılından günümüze kadar hizmet vermeye devam etmektedir.  Kurulduğu tarihten günümüze kadar sektörümüzün hizmetinde olan ve her zaman başarıları ile tanınmış köklü güvenilen bir kuruluştur.

ServisPratik Fatih sürekli kendini yenilemekte ve Baymak kombi & klimalarınız ile alakalı ortaya çıkabilecek her türlü probleminizi, teknik bilgi birikimine sahip uzman kadrosu ile çözebilecek kapasitede personeli ile yanınızda olmaya devam etmektedir. Baymak kombi ya da klimalarınızın arızalarının onarılmasında, gerekli bakımlarının eksiksiz yapılmasında, demontaj / montaj işlemlerinde firmamızla güven içinde çalışabilirsiniz.

Baymak
Baymak klima

ServisPratik Fatih Kombi & Klima Servisi

Memnuniyet Odaklı Hizmet Garantisi ile çalışır;

ServisPratik Fatih Baymak Özel Servis hizmeti veren uzun yılların deneyimine sahip güvenilir bir firmadır. Misyonu Baymak cihazlarını severek kullanan siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak olmuştur.

Baymak Servisi olarak bulunduğunuz yer Fatih ilçesinin neresi olursa olsun sizlere kombi ve klimalarınız ile alakalı gereken her türlü teknik servis hizmetimizi eğitimli uzman kadromuzla sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizim işimize olan şevk ve gururumuzu ayakta tutmaktadır.

Cihazınızın problemini telefonla yardım ederek te çözebiliyoruz;

ServisPratik Fatih Baymak Özel Servis hizmetlerinden yararlanmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Siz değerli tüketicilerimize olan desteğimiz cihazlarınızda sadece arıza olduğu durumlarda değil aklınıza takılan soruları öğrenmek istediğiniz her durumda geçerlidir. Bizleri aramadan önce sorunu olan cihazınızın modelini ve arıza şeklini iyi tetkik edip öğrenerek bize ulaşırsanız personelimiz gerekli olabilecek parçayı tedarik edip zaman kaybı yaşamadan problemi çözme işini gerçekleştirecektir.

Hizmetimizin kalitesini en kısa zamanda ve en uygun fiyat politikası ile sizlere sunacağımızdan emin olun.

ServisPratik Fatih Baymak Özel Servisi tüm kadrosunun eğitimlerini aksatmadan sürekli kendini yenilemekte ve Baymak kombi & klimalarınız ile alakalı çıkabilecek tüm problemlerinizi, teknik bilgi birikimine sahip uzman kadrosu ile çözebilecek kapasitededir.

Cihazlarınızın arızalarının giderilmesinde, gerekli bakımlarının eksiksiz ve zamanında yapılmasında, demontaj / montaj işlemlerinde bizden güven içinde destek alabilirsiniz.

Baymak Kombi Modelleri

1Dolcevita 2Dolcevita DPY3Dolcevita Felice 4Falke 5Falke Condense 6Falke Fx 24 Fi7Falke HC- Falke HT 8Falke Master 9Lambert 10Lambert 24 FN 11Lambert Lx 24 Fi12Baxi Luna 13Baxi Main 24 Fi/i14Brötje Energy Digit 240 Fi 15Brötje Novadens Extra 16Brötje Novadens17Brötje Star Bridge 18Brötje Star Bridge Extra19Quasar 20Energy 21Wolf 22Lambert Attivo 23Baxi Eco 24Eco 5 25Eco 24 Fi 26Eco4 24 Fi/i 27İdee 28Luna Avant28Duo Tec 29Star30Luna 5 31Luna 24Fi