Yaşam İçin Teknoloji
Bosch-Klima

Servis Pratik BOSCH Fatih Kombi & Klima Servisi

ServisPratik Fatih Bosch Özel Servisi

ilçemizde uzman kadrosuyla 1986 yılından günümüze kadar hizmet vermeye devam etmektedir.  Kurulduğu tarihten günümüze kadar sektörümüzün hizmetinde olan ve her zaman başarıları ile tanınmış köklü güvenilen bir kuruluştur.

ServisPratik Fatih sürekli kendini yenilemekte ve Bosch kombi & klimalarınız ile alakalı ortaya çıkabilecek her türlü probleminizi, teknik bilgi birikimine sahip uzman kadrosu ile çözebilecek kapasitede personeli ile yanınızda olmaya devam etmektedir. Bosch kombi ya da klimalarınızın arızalarının onarılmasında, gerekli bakımlarının eksiksiz yapılmasında, demontaj / montaj işlemlerinde firmamızla güven içinde çalışabilirsiniz.

ServisPratik Fatih

Memnuniyet Odaklı Hizmet Garantisi ile çalışır;

ServisPratik Fatih Bosch Özel Servis hizmeti veren uzun yılların deneyimine sahip güvenilir bir firmadır. Misyonu Baymak cihazlarını severek kullanan siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak olmuştur.

Bosch Servisi olarak bulunduğunuz yer Fatih ilçesinin neresi olursa olsun sizlere kombi ve klimalarınız ile alakalı gereken her türlü teknik servis hizmetimizi eğitimli uzman kadromuzla sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sizlerin memnuniyeti bizim işimize olan şevk ve gururumuzu ayakta tutmaktadır.

ServisPratik Zeytinburnu BOSCH Kombi & Klima Servisi

Cihazınızın problemini telefonla yardım ederek te çözebiliyoruz

ServisPratik Fatih Bosch Özel Servis hizmetlerinden yararlanmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Siz değerli tüketicilerimize olan desteğimiz cihazlarınızda sadece arıza olduğu durumlarda değil aklınıza takılan soruları öğrenmek istediğiniz her durumda da geçerlidir. Bizleri aramadan önce sorunu olan cihazınızın modelini ve arıza şeklini iyi tetkik edip öğrenerek bize ulaşırsanız personelimiz gerekli olabilecek parçayı tedarik edip zaman kaybı yaşamadan problemi çözme işini gerçekleştirecektir.

Hizmetimizin kalitesini en kısa zamanda ve en uygun fiyat politikası ile sizlere sunacağımızdan emin olun.

ServisPratik Fatih Bosch Özel Servisi tüm kadrosunun eğitimlerini aksatmadan sürekli kendini yenilemekte ve Bosch kombi & klimalarınız ile alakalı çıkabilecek tüm problemlerinizi, teknik bilgi birikimine sahip uzman kadrosu ile çözebilecek kapasitededir.

Cihazlarınızın arızalarının giderilmesinde, gerekli bakımlarının eksiksiz ve zamanında yapılmasında, demontaj / montaj işlemlerinde bizden güven içinde destek alabilirsiniz.