Demirdöküm Nitron
Videoyu oynat

Fatih Demirdöküm Kombi & Klima Servisi

Demirdöküm kombi sektöründe genel merkezden bağımsız özel servis olarak 34 yıldır siz değerli müşterimize hizmetini aralıksız sürdürmektedir.

Kullanıcı talebi ile uygun fiyat politikasını hiçbir zaman aksatmadan sürdüren, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak özel servis hizmeti sunar.

Demirdöküm günümüzde kombi sektörünün tanınmış ve en sevilen lider markalar arasındadır.

Demirdöküm kombi ve klima cihazları piyasada servis ağı açısından en kuvvetli markalar arasındadır.

Fatih Demirdöküm Servisi ServisPratik Hangi Mahallede

Bu servis hizmeti sunabilmek amacını güderek çok sayıda teknik servis hizmeti veren firma birbirleri ile yarış içindedirler.

Sektöründe en hızlı servis ve en uygun fiyat politikasını uyguladıklarının reklamını yaparak ön plana çıkmağa gayret ederler. Bu gayretlerinin ne derece doğru ve haklı olduğunu kimin gerçekten işini iyi yaptığını ayıklamak, anlamak siz değerli tüketicilerimizin bulması gereken zor bir çabadır. Eğer bu gerçekliğe deneme yanılma yöntemi ile ulaşmak isterseniz biraz pahalı yöntemi seçmiş olacaksınız.

Google teknik servis aramak?

İnternette arama yaparken en doğru ve en yakın teknik servise ulaşmak için arama yaparız. Fakat bunu becerebilmek adına bilmemiz gereken arama yöntemlerini çok azımız kullanırız. Örnek; Fatih Demirdöküm servisi yazarız, ama ilk sayfada çıkanların çoğunun ilk satırında reklam yazdığı halde oraya tıklarız. Fakat o siteye gittiğimizde o sitenin iletişim sayfasına gidip nereden geleceği adresine bakmayız.

Garanti Kapsamı Bitmiş Kombi ve Klimalarınız

Kombi cihazımızın garanti kapsamı bitmemiş ise otomatikman yetkili teknik servis olarak ararız. Fakat yetkili teknik servislerin kabuğuna bürünmüş yetkili olmayanların ağına düşeriz.

Eğer garanti kapsamı bitmiş kombi ve klimalarınızın garanti kapsamı bitmişse bölge isminden sonra teknik servis ibaresini yazar ve aratırız. Kısaca iletişim sayfasında adres takibi yapın. Servis ücreti politikasını sorun. Size ne kadar yakınlıkta olduğunu araştırın. Uzak olmak maliyettir. Trafik sorunundan dolayı geç servis verebileceği hizmettir. Her şeyden önce servisler kış aylarında yoğundurlar ve sizi sıraya alırlar. Ve o gün hizmet veremeyebilirler. Arıza oluşmadan ucuz bir maliyetle bakımlarınızı halledip uzun yıllar en ekonomik fiyata ısınma probleminizi çözmek istiyorsanız lütfen sonbahar ortalarında bakım yaptırmayı alışkanlık haline getirin. 

Her zaman samimiyetle ve uygun fiyat politikası ile yanınızdayız.