05323130855
info@servispratik.com

Yıllık Periyodik Kombi Bakımı

Yıllık Kombi bakımı neden önemli?

Petek bakımları ne aralıklarla yapılmalı

ServisPratik petek yıkama işini 3 saat gibi bir sürede özenerek her peteği tek tek özel petek yıkama solüsyonu kullanarak yapar.

Petek bakımı Ne zaman yaparsam iyi olur

Petek ve sisteminizin yıkama işlemini en iyi yaptırma zamanı bu işi yapan firmaların işlerinin daha az yoğun olduğu dönemleri kollamanız sizin için daha iyi olacaktır.

Periyodik bakımları ihmal etmek

Kombi cihazlarınızın en yüksek verimle çalışıp en az maddi sarfiyatla görevini yapabilmesi için bakımlarını yaptırmayı ihmal etmeyin.

Bakım sonrası ne gibi avantajlarım olacak

Sisteminizin ve kombinizin bakımı sonrasında en önemli avantajınız tabiki yakıt faturalarınıza yansıyan üçretlerin daha makul seviyede olası olacaktır.

Mükemmel Planınızı siz seçin

Isıtma Sisteminize Bakım Yaptırmanın Seçimini Siz Yapın 

100 ₺

Kombi bakımı

200 ₺

Petek Yıkama

300 ₺

Kombi Bakım + Petek Yıkama

Sık Sorulan Sorular

Bu İşlemlerin tamamı sizlerle yapacağımız telefon görüşmesinde ihtiyaçlarınız belirlenebilir. Bundan sonra ne gerekiyorsa size bilgilendirmemizi yaparız. Sonrasında siz hangi hizmetimizden yararlanmak isterseniz o istikamette sizlere hizmetimizi sunarız. 

Sizler bize ulaştığınızda şikayetiniz varsa eğer onu dinler ve  size probleminizin çözümünün nasıl olabileceğini fiyatını belirterek ifade ederiz. Fiyatlandırmalarımız her müşteride ısıtma sisteminin  büyüklüğüne göre farklılık arz edebilir

Tabiki siz istediğiniz hizmetten yararlanma hakkına sahipsiniz. Burada bizim sizi uyarmakla yükümlü olduğumuz konular varsa zaten biz bu uyarıları size yapıyoruz. Teyidinizi aldıktan sonra gün belirleyip anlaştığımız gün işlemin yapılacağı adreste oluyoruz.

Biz bu konuda tüm gerekli olan bilgileri sizden edindikten sonra yapılamsı çok gerekli ise kombi bakımınızı yaptırmanızı kesinlikle öneriyoruz. Sebeplerinide izah ediyoruz. sonrasında tabiki karar sizin.

Bu konuda detaylı açıklamamızı alttaki linklere tıklayarak okuyunuz. Yapmış olduğumuz işlemleri görünce sizde iki işlemin yani petek yıkama işleminin yanında kombi bakımının da yapılması gerektiğini kesinlikle anlayacaksınız.

Petek yıkama işlemi ile kombi bakımını aynı gün yapmamak çok büyük hatalara sebebiyet verebilmektedir. 

https://servispratik.com/petek-yikama/

https://servispratik.com/hizmetlerimiz/kombi-bakimi/

En Ufak Probleminizde bile bir telefon kadar yakınınızdayız, Bizimle iletişime geçin

Müşterilerimiz söylüyor

"ServisPratik ile bu işimi hallettiğim için çok memnun kaldım. Gerçekten çok temiz ve nazik işinin ehli insanlar. Kesinlikle tavsiye ederim. Faturalarıma da yansıması çok iyi yönde oldu. Teşekkürler servispratik"
Ayten Koray
Bankacı
"Hem kombi hemde petek temizliği yapırdım. Bu konuda her yer kirlenecek diye çok büyük endişelerim vardı. Ama korktuğum başıma gelmedi. Gayet temiz bir işçilik ve nezaketli insanlarla bu işimi halledebildiğim için çok mutlu oldum.İşini temiz ve doğru yapan sanatkar insanlarla karşılaştığım içinde ayrı bir mutluluk duydum. Her zaman evime çağırabileceğim bir grup"
Suzan Tiryaki
Diş Doktoru
"Yoğun çalışma saatlerime uyulması çok hoşuma gitmişti. işinide çok iyi yapıp savsaklamayan bir işletme. Gerçekten övülmeyi haketmeseler buraya yazmazdım. Faturamıda iki aydır takıp ediyorum % 28 gibi farketti. teşekkür ederim servispratik."
Hamit Yağcı
Fizik Öğretmeni
"Çok yoğun çalıştığım dönemlerde bu işlemi yaptırmıştım. O yüzden evin anahtarını komşuma bıraktım ve gittim. Hem kombi bakımı hemde petek yıkama yapmalarını istemiştim. İşlerini çok iyi yapmışlar. Doğalgaz faturamda az gelmeye başladı. Komşumda da çok övdü. Kısacası artık bu firmanın abonesiyim."
Tankut develi
Fotoğraf Sanatçısı