www.servispratik.com

Petek Temizliğinizi Düzenli Yaptırın

Petek bakımı sadece yüzeysel değil, Kalorifer suyunun dolaşmış olduğu tüm petek içlerinde ve sisteme ait tüm kalorifer borularının içinde yapılan önemli bir uygulamadır. İhmal etmez ve petek temizliğini belirli aralıklarda (dört yılda bir) yaptırırsanız.

Kombinin sıcak suyu (sirkülasyon pompası sayesinde) suyun peteklerde ve kalorifer hattı borularında akışı hem hızlanmış hemde kirlilikten tortudan kurtulmuş olduğunuz için çok daha kısa sürede ve daha iyi derecede ısınabileceksiniz.

ServisPratik petek temizleme fiyatları yapılan işçiliğe baktığınızda oldukça uygun ve hesaplıdır.
ServisPratik petek yıkama derken neyi kastediyor ve işimizi nasıl yapıyoruz.
*** ServisPratik petek yıkama işini 3 saat gibi bir sürede özenerek her peteği tek tek özel petek yıkama solüsyomu kullanarak yapar.
*** ServisPratik Petek yıkama işi bitince sistemi ve petek içlerindeki solusyonu çok iyi durular.
*** ServisPratik bu durulama işinede güvenmeyip özel petek ve sistem koruma solusyonunu kalorifer sistemine karıştırır.
*** ServisPratik yaptığı petek yıkama işini çok zor durumda kalmadığı müddetçe kombiyi sistem dışına alır yani petek yıkamayı kombi altından yapar.
*** ServisPratik petek temizleme fiyatları da uygun olduğu için, bütçenizi sarsmamış olacaksınız.

www.servispratik.com
Petek Temizliğinizi MYK Yetkili Servislere Yaptırın
Her zaman düzenli olarak peteklerinizi temizletenlerin istedikleri gibi ısınıyor olmalarından dolayı, sizde kombi petek bakımı için www.servispratik.com firmasını tercih ederek, en iyi şekilde peteklerinizi temizletebilirsiniz. 
ServisPratik’e ulaşarak en uygun kombi petek temizleme fiyatları ile tüm peteklerinizi temizletebilir ve kombi bakımınızı da yaptırabilirsiniz.

Petek Temizliği Neden Yapılmalı
25/30 yıl kadar önce kalorifer sistemleri vardı.Bu sistemler genelde büyük çok katlı binalarda bir veya (kapasiteye göre) dafa fazla adette kalorifer kazanları kullanılarak uygulaması yapılırdı. Bu kazanlarda çok önceleri katı yakıt veya fueloil kullanırdı. 
Fakat günümüzde artık hemen hemen her yerde bireysel ısıtma sistemi olan kombi kullanımı mevcuttur.Kombiler çok hassas ve emniyeti yüksek olan verimli çihazlardır. Fakat yüksek emniyette olsalarda bu cihazlar günümüz insanı tarfından bakımları ihmal edilmektedir. Bu sebeple bakımları ihmal edilen bu yüksek tekneloji ürünü kombiler arıza verme ihtimali dahada artmaktadır. Bakım aralıkları uzun tutulan kombileriniz arıza verdiklerinde en önemli parçaları olan Ana kart, sirkülasyon pompası, ana eşanjör, gaz valfi, genleşme tankı, Sıcak su eşanjörü, üç yollu vana gibi elemanları zarar görmektedirler. 
Bu yukarda sayılan ana parçalar kombi dediğimiz cihazın en pahalı ve önemli parçalarıdır. Tamirleri yapılacağı zaman aile ekonomisini bir anda sarsacak şekilde fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.
Isınma Problemi ile karşılaşmamak için ilk olarak sistem ve petek temizlikleri belirli aralıklarla (Dört yılı geçmemeli) yapılmalıdır. 
Petek temizliği bakım süresi geçmeden bu işlemler yapılmalıdır ki ısınma ile ilgili her hangi bir sorun ile karşı karşıya kalmayalım.
Petek temizliği hakkında yardımcı olabilmek ve sorunlarınızı kısa sürede profesyonel bir şekilde çözebilmek için servispratik her zaman yanınızdadır.
Bizi istediğiniz zaman ARAYIN.
lütfen aramaktan ÇEKİNMEYİN.
Biz işimizi severek yapıyoruz
Sizi bilgilendirip aydınlatmak bizim en sevdiğimiz işimiz.

www.servispratik.com
Petek temizleme işlemi tam olarak neden yapılmalıdır ve faydaları nelerdir?
ServisPratik petek temizliği konusunda sizlere hizmet vererek ısınma problemlerinizin önüne geçebilir.

*Şimdi sizlere petek temizliği neden yapılmalı konusunda maddelerle açıklamalar yapacağız.
*Daha önce yaşamadığınız ısınma problemlerini yaşıyorsanız eğer ServisPratik ten destek almanızın zamanı gelmiş demektir,. 
*Yani ısınma problemlerinde peteğinizin üst bölgesi ısınıyor fakat alt bölgeleri ısınmıyorsa ServisPratik ten destek almanızın zamanı gelmiş demektir,.
*Doğal gaz faturalarınız daha yüksek miktarlarda gelmekteyse petek temizliği konusunda profesyonel bir destek almanızın zamanı gelmiş demektir.
*Eşit şartlarda olmanıza rağmen diğer tanıdıklarınızdan daha fazla Doğal gaz fatura ödemekteyseniz ServisPratik ten destek almanızın zamanı gelmiş demektir,,
*Peteklerde kısmı ya da geç ısınma problemleriniz varsa ServisPratik ten destek almanızın zamanı gelmiş demektir,
*Kombiden her hangi bir beklenmeyen ses geliyor ve arıza veriyorsa ServisPratik ten destek almanızın zamanı gelmiş demektir,
*Kombi bakımlarını yaptırmanıza rağmen halen ısınmakta verim alamıyorsanız ServisPratik ten destek almanızın zamanı gelmiş demektir,
*Eğer ki kombi filtresini çıkardığınızda toz ve çamurla karşılaşmaktaysanız ServisPratik ten destek almanızın zamanı gelmiş demektir,
*Peteğin vanasından su kaçırdığını ve bu sızan suyun paslı olduğunu görüyorsanız ServisPratik ten destek almanızın zamanı gelmiş demektir,
*Petek temizleme hakkında bizlerden destek alabilmek için telefon numaralarımız ile irtibata geçebilir ve tüm petek bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.****
*Belirli aralıklarda yaptıracağınız sistem + petek yıkama işlemi ısıtma sisteminizden her zaman en yüksek randımanı almanız demektir.
*Zamanında bakımı yapılmış ısıtma sisteminiz kış ortasında moralinizin bozulmaması, süpriz arıza ile uğraşmamanız demektir.
*Sayın tüketici petek yıkama bireysel ve kullanıcının kendi başına yapabileceği bir iş değildir.
*Evinizde mümkün olan en kısa sürede sağı solu kirletmeden, yıkama makinesi ve kimyasal solüsyon kullanarak biz yapıyoruz.
Sizin bu işe kalkışmanız hem gereksiz hemde zamanınıza yazık. İnanın en ekonimik fiyatlara esaslı bir hizmet veriyoruz. Bizi deneyin görün.
www.servispratik.com

Tecrübeli petek temizleme ustalarımız sizlerin merak ettiği tüm sorularınıza cevap olabilmek için her zaman hazır bulunmaktadır.
Daha detaylı bilgiler için bizlerle irtibata geçin.05323130855

One thought on “ServisPratik işini özenle yapıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.