05323130855
info@servispratik.com

Zeytinburnu Baymak kombi & Klima servisi

Baymak klima
Baymak
Duo Tec

Servis Pratik Zeytinburnu Kombi & Klima Servisi

ServisPratik Zeytinburnu Baymak Özel Servisi ilçemizde uzman kadrosuyla 1986 yılından günümüze kadar hizmet vermeye devam etmektedir.  Kurulduğu tarihten günümüze kadar sektörümüzün hizmetinde olan ve her zaman başarıları ile tanınmış köklü güvenilen bir kuruluştur.

ServisPratik Zeytinburnu sürekli kendini yenilemekte ve Baymak kombi & klimalarınız ile alakalı ortaya çıkabilecek her türlü probleminizi, teknik bilgi birikimine sahip uzman kadrosu ile çözebilecek kapasitede personeli ile yanınızda olmaya devam etmektedir. Baymak kombi ya da klimalarınızın arızalarının onarılmasında, gerekli bakımlarının eksiksiz yapılmasında, demontaj / montaj işlemlerinde firmamızla güven içinde çalışabilirsiniz.

Zeytinburnu İlçesi

Memnuniyet Odaklı Hizmet Garantisi ile çalışır;

ServisPratik Zeytinburnu Baymak Özel Servis hizmeti veren uzun yılların deneyimine sahip güvenilir bir firmadır. Misyonu Baymak cihazlarını severek kullanan siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak olmuştur.

Baymak Servisi olarak bulunduğunuz yer Zeytinburnu ilçesinin neresi olursa olsun sizlere kombi ve klimalarınız ile alakalı gereken her türlü teknik servis hizmetimizi eğitimli uzman kadromuzla sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizim işimize olan şevk ve gururumuzu ayakta tutmaktadır.

ServisPratik Zeytinburnu Kombi & Klima Servisi

Cihazınızın problemini telefonla yardım ederek te çözebiliyoruz;

ServisPratik Zeytinburnu Baymak Özel Servis hizmetlerinden yararlanmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Siz değerli tüketicilerimize olan desteğimiz cihazlarınızda sadece arıza olduğu durumlarda değil aklınıza takılan soruları öğrenmek istediğiniz her durumda da geçerlidir. Bizleri aramadan önce sorunu olan cihazınızın modelini ve arıza şeklini iyi tetkik edip öğrenerek bize ulaşırsanız personelimiz gerekli olabilecek parçayı tedarik edip zaman kaybı yaşamadan problemi çözme işini gerçekleştirecektir.

Hizmetimizin kalitesini en kısa zamanda ve en uygun fiyat politikası ile sizlere sunacağımızdan emin olun.

ServisPratik Fatih Baymak Özel Servisi tüm kadrosunun eğitimlerini aksatmadan sürekli kendini yenilemekte ve Baymak kombi & klimalarınız ile alakalı çıkabilecek tüm problemlerinizi, teknik bilgi birikimine sahip uzman kadrosu ile çözebilecek kapasitededir.

Cihazlarınızın arızalarının giderilmesinde, gerekli bakımlarının eksiksiz ve zamanında yapılmasında, demontaj / montaj işlemlerinde bizden güven içinde destek alabilirsiniz.

Baymak Kombi Modelleri

1 Dolcevita 2 Dolcevita DPY 3 Dolcevita Felice 4 Falke 5 Falke Condense6 Falke Fx 24 Fi 7 Falke HC – Falke HT8 Falke Master 9 Lambert10 Lambert 24 FN 11 Lambert Lx 24 Fi12 Baxi Luna 13 Baxi Ana 24 Fi / i14 Brötje Enerji Digit 240 Fi 15 Brötje Novadens Ekstra 16 Brötje Novadens 17 Brötje Yıldız Köprüsü 18 Brötje Yıldız Köprüsü Ekstra 19 Quasar 20 Enerji 21 Kurt 22 Lambert Attivo 23 Baxi Eco24 Eko 5 25 Eko 24 Fi26 Eco4 24 Fi / i 27 İde 28 Luna Avant 28 Duo Tec 29 Yıldız 30 Luna 5 31 Luna 24Fi