Demirdöküm

ServisPratik Zeytinburnu Demirdöküm Kombi & Klima Servisi

ServisPratik Zeytinburnu Bosch Özel Servisi

ilçemizde uzman kadrosuyla 1986 yılından günümüze kadar hizmet vermeye devam etmektedir.  Kurulduğu tarihten günümüze kadar sektörümüzün hizmetinde olan ve her zaman başarıları ile tanınmış köklü güvenilen bir kuruluştur.

ServisPratik Zeytinburnu sürekli kendini yenilemekte ve Bosch kombi & klimalarınız ile alakalı ortaya çıkabilecek her türlü probleminizi, teknik bilgi birikimine sahip uzman kadrosu ile çözebilecek kapasitede personeli ile yanınızda olmaya devam etmektedir. Bosch kombi ya da klimalarınızın arızalarının onarılmasında, gerekli bakımlarının eksiksiz yapılmasında, demontaj / montaj işlemlerinde firmamızla güven içinde çalışabilirsiniz.

Zeytinburnu İlçesi

Memnuniyet Odaklı Hizmet Garantisi ile çalışır;

ServisPratik Zeytinburnu Bosch Özel Servis hizmeti veren uzun yılların deneyimine sahip güvenilir bir firmadır. Misyonu Demirdöküm cihazlarını severek kullanan siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak olmuştur.

Demirdöküm Servisi olarak bulunduğunuz yer Zeytinburnu ilçesinin neresi olursa olsun sizlere kombi ve klimalarınız ile alakalı gereken her türlü teknik servis hizmetimizi eğitimli uzman kadromuzla sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sizlerin memnuniyeti bizim işimize olan şevk ve gururumuzu ayakta tutmaktadır.